Breloczek z grawerem – doskonały prezent dla eleganckiego mężczyzny

brelok z grawerem

Breloczek z grawerem to idealny prezent dla mężczyzny. Taki gadżet można podarować ukochanemu, tacie, bratu, jak i szefowi. Trzeba jednak wybrać elegancki brelok z grawerem, który nawiązywać będzie do stylu, charakteru lub zainteresowań osoby, która go otrzyma w prezencie. Jakie breloczki najczęściej kupują panie dla swoich mężczyzn? Jaki koszt jest takiego brelok? Co powinno zostać na nim wygrawerowane? Poniżej odpowiedź.

brelok z grawerem - Marko.pl

Brelok do kluczy męski – to na pewno spodoba się mężczyznom

Brelok z grawerem musi być efektowny. Panowie najczęściej noszą go z kluczami od samochodu, domu lub z pracy. Absolutnie nie wchodzą w grę breloczki erotyczne, ani też śmieszne. Na prezent warto dać panu coś eleganckiego i stylowego. Breloczek z grawerem w kształcie samochodu, liścia, pióra będzie strzałem w dziesiątkę. Grawer też powinien być na tego typu prezencie przemyślany. Inicjały, ważna data, sentencja, czy motto sprawdzą się idealnie.

Ile kosztuje taki gadżet?

Eleganckie breloki wykonane z naprawdę dobrych materiałów są dość kosztowne. Panie, które chcą zrobić taki prezent swoim ukochanym muszą liczyć się z wydatkiem rzędu 100 – 200 zł. Skąd taka cena? Przede wszystkim stylowe breloczki wykonane są często ze srebra. Ich kształty są także niestandardowe, co wiąże się z tym, że wykonane takiego breloczka przez jubilera zajmuje znacznie więcej czasu. Do tego dochodzi oczywiście grawer, a niekiedy i gustowne opakowanie. Warto więc kupić taki prezent w sprawdzonym miejscu, by mieć pewność, że brelok jest naprawdę wysokiej jakości.