CYBERPUNK GADŻETY – PRAWDZIWA GRATKA DLA WSZYSTKICH FANÓW!

Cyberpunk 2077 to otwarty, futurystyczny świat pełen przemocy, akcji i wciągających misji. Pomimo początkowych potknięć, gra skradła serca graczy na całym świecie, a to wszystko za sprawą charyzmatycznych postaci i niesamowitej fabuły. Wszystkie osoby, które po skończeniu głównego wątku i pobocznych misji dalej czują niedosyt i chciałyby wsiąknąć w ten świat jeszcze bardziej, mogą sięgnąć po gadżety nawiązujące do tej wyjątkowej gry! W co warto się zaopatrzyć? 

Cyberpunk 2077 gadżety – idealne dla wszystkich fanów gry!

CD Projekt RED to studio, które w swoich grach zawsze stawia na bogatą i wciągająca fabułę, dlatego w Cyberpunku również jej nie zabrakło. Gra potrafi wciągnąć na wiele godzin, a futurystyczny świat, w którym występują również retro klimaty, pomaga przenieść się do zupełnie innej rzeczywistości. W grze można się zakochać, dlatego, aby cieszyć się nią na co dzień, warto zaopatrzyć się w gadżety Cyberpunk! Czapka snapback z logiem gry świetnie uzupełni casualowe stylizacje, a portfel Netrunner będzie niezastąpiony przy każdym wyjściu do sklepu czy na miasto. 

cyberpunk 2077

Cyberpunk akcesoria – co warto kupić? 

Gadżety Cyberpunk 2077 dostępne na pixel-shop.pl to nie tylko ubrania czy portfele, ale i świetne figurki, które mogą ozdobić półki czy biurko w pokoju! Kiedy rozpoczyna się grę, to można zdecydować, czy będzie grało się V w wersji męskiej, czy w wersji żeńskiej. Teraz ulubiona wersja postaci może stać się towarzyszem także codziennych dni, bo Funko POP! przygotowało ich podobizny w obu podstawowych wersjach. Do kolekcji może dołączyć także Takemura, a dla fanów bardziej realistycznych figurek świetnie sprawdzi się Johnny Silverhand.