Popularne dodatki biżuteryjne, celebrytki srebrne

celebrytki pozłacane srebrne

Do niewątpliwie jednych z najbardziej popularnych dodatków biżuteryjnych można zaliczyć celebrytki. W trendach na rynku biżuteryjnym nie zmienia się to od kilku lat.

Popularność, którą charakteryzują się między innymi celebrytki pozłacane https://www.ankabizuteria.pl/naszyjnik-celebrytek, wynika z tego, że bardzo chętnie wybierane są jako dodatki do kreacji gwiazd telewizji czy muzyki. Jednak nie bez znaczenia jest również uniwersalność tych dodatków. Bez większych problemów celebrytki srebrne można dopasować do niemal każdego stroju. W ten sposób wykorzystać można je w stylizacjach

  • na co dzień
  • do pracy
  • przy uroczystych okazjach.

Jak nosić celebrytki?

Decydując się na celebrytkę srebrną można ją komponować z każdym rodzajem ubioru. Jeśli chce się wybrać dopasowaną do biurowego stroju biżuterię warto decydować się na naszyjniki o subtelnej formie. Takie dodatki pozwalają nie zaburzać dress codu.
Z celebrytek pozłacanych można korzystać również przy codziennym, luźniejszym stroju. Do takich ubrań można zdecydować się zarówno na naszyjniki o prostej konstrukcji i lekkiej formie, jak też na bardziej wysublimowane, abstrakcyjne wzory. Natomiast przy ważnych uroczystościach warto postawić na cechujące się prostotą wykonania modele.

Popularne kształty celebrytek

Na rynku naszyjników celebrytek wiele kształtów jest szczególnie popularna. Do takich można zaliczyć produkty w kształcie serca, które są chętnie wybierane na prezenty dla kobiet. Jeśli szuka się prezentu na pierwszą komunię czy baby shower można pomyśleć o naszyjnikach w kształcie aniołka. Do klasycznych kształtów zaliczają się zawieszki geometryczne.