Ta witryna wykorzystuje pliki cookie zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zrezygnować z zapisywania plików cookie modyfikując ustawienia przeglądarki.

Prezent dla męża na rocznicę ślubu
Prezenty Prezent dla niego, dla niej, dla każdego

Prezent dla męża na rocznicę ślubu

Kiedy zbliża się kolejna rocznica, niejedna mężatka zastanawia się, jaki wybrać prezent dla męża na rocznicę ślubu? Wydawałoby się, że nikt nie zna lepiej gustu męża niż żona i w związku z tym prezent dla męża na kolejną rocznicę ślubu nie będzie problemem, ale to tylko pozory, a sprawa wcale nie jest taka oczywista. Wybierając prezent dla męża na rocznicę ślubu kobieta chce sprawić mu radość, zapewnić o swoim uczuciu, podkreślić zadowolenie z faktu, że razem idą przez życie. W tym wypadku mogą to być prezenty bardzo osobiste. Drobiazgi i zabawne gadżety, które tylko zainteresowanym kojarzą się z konkretnymi sytuacjami z ich wspólnego życia - to doskonałe propozycje w pierwszych latach małżeństwa.

Daj chwilę relaksu swojemu mężowi na rocznicę ślubu

To może być nawet zwyczajny kubek do herbaty, ozdobiony stosownym zapisem, albo breloczek do kluczy, z dołączonym symbolem najzabawniejszej "wpadki" małżonka w zmaganiach z codziennymi obowiązkami. W pierwszych latach po ślubie portfel małżeński na ogół nie jest zbyt zasobny, więc prezent dla męża na rocznicę ślubu ma raczej charakter symboliczny. Powinien być czytelnym przesłaniem, że żona go kocha i pamięta o wspólnym święcie. Inaczej sprawa wygląda w przypadku długiego stażu małżeńskiego. Wtedy prezent dla męża na rocznicę ślubu jest już na ogół bardziej wartościowy, dobrany do jego potrzeb. To może być pióro wieczne dobrej marki - jeśli małżonek sporo pisze, srebrna papierośnica z dedykacją, jeśli jest palaczem, markowy zegarek, a nawet telefon komórkowy. Możliwości jest wiele. Ważne, żeby prezent dla męża na rocznicę ślubu sprawił obdarowanemu dużo radości.

 

Koncert muzyki klasycznej doskonale uwieńczy każdą rocznicę ślubu

 

Zobacz więcej:

Prezenty | Polityka prywatności

Copyright 2007 by prezenty4you.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie całości i fragmentów bez zezwolenia zabronione.

Page copy protected against web site content infringement by Copyscape