Zegarki Casio Edifice, najlepsza seria od Casio

Seria zegarków Casio Edifice to jedna z najlepszych, która cieszy się dużym uznaniem wśród entuzjastów marki Casio. Ich kolekcja jest tak duża, że z całą pewnością każdy może znaleźć wśród nich własny, wymarzony model, który będzie odpowiedni zarówno pod względem funkcji, jak i przedziału cenowego. Zegarki Edifice można zakupić bowiem już od kilkuset do kilku tysięcy złotych.

Casio Edifice: indywidualność i najwyższa klasa

 

Każdy zegarek Casio Edifice został zaprojektowany indywidualnie. Wszystkie modele posiadają szereg funkcji o najwyższym stopniu zaawansowania technologicznego. Wśród nich wymienić można między innymi chronograf z dokładnością o jednej tysięcznej sekundy do dwudziestu czterech godzin, alarmy (w niektórych zegarkach Edifice jest ich aż pięć), zegarki światowe, a także funkcję Waveceptor, która pozwala synchronizować aktualną godzinę z zegarem atomowym z nadajników zlokalizowanych w Europie, Japonii, Chinach i USA.

Zegarki Casio Edifice posiadają również skórzany pasek lub bransoletę ze stali szlachetnej, a także utwardzane szkiełko odporne na zarysowania i pęknięcia. Specjalna farba, którą pokryte są wskazówki i indeksy pochłania światło słoneczne, które następnie emituje przez pewien czas w ciemnym pomieszczeniu. Nie należy także zapomnieć, że wszystkie modele są odporne na wodę aż do stu metrów, dzięki czemu można założyć je na basenie, w morzu oraz zabrać pod prysznic.