Jakie gadżety Doctor Who wybrać?

Doctor Who to serial, który od dziesiątek lat zdobywa serca wszystkich miłośników histrorii science fiction. Na przestrzeni lat powstało ponad 800 odcinków. Kadra aktorska i produkcyjna często się zmieniała. Mimo tego, serial wciąż jest bardzo popularny i kochany przez fanów na całym świecie. Otrzymał nagrody za m.in. rekordy Guinnessa:
– najdłuższy serial Science Fiction
– jednoczesna emisja w największej liczbie krajów.

Doctor Who gadżety – co wybrać?

Jeśli mamy w swoim otoczeniu fana tego serialu to gadżet z serii Doctor Who będzie dla niego idealnym prezentem! W internecie powstało wiele stron fanowskich, które sprzedają różne produkty z logo serialu lub z jego postaciami.

Dodatkowo przesyłki jakie wysyłają, są najwyższej jakości, pakowane w stylu science fiction, dbają oni o klimat całej paczki. Co możemy zamówić do takiej paczki? Opcji jest wiele. Zależy czy chodzi nam o bardziej praktyczny prezent, na przykład:
– koszulka
– bluza
– czapka
– kurtka
– torba
– pościel
– poduszka
– case na telefon.
Możemy też pójść w dodatki, ozdoby:
– plakaty
– breloczki
– zdjęcia z serialu, z planu, z ulubionego odcinka.
Dla ogromnych fanów produkcji, możemy też zamówić CD ze ścieżką dźwiękową lub całe sezony na DVD.

Dlaczego te gadżety są popularne?

Kiedy ktoś jest ogromnym fanem serialu, oglądając go przenosi się w inny wymiar, w świat, który przedstawiają scenarzyści i aktorzy. Właśnie dlatego, większość fanów chce mieć coś z tego „magicznego świata” w codziennym życiu. Stąd bierze się popularność gadżetów związanych z serialami.

Gadżety Doctor Who dostępne na Frogles.pl.