Jakie gadżety można kupić fanowi filmów Marvela?

marvel gadżety

Filmy Marvel Studios biją coraz to nowe rekordy, jeśli chodzi o wizyty w kinach. Nie dziwi więc, że można znaleźć tak wielu fanów serii, którzy nałogowo zbierają komiksy i płyty DVD. Oprócz nich bardzo popularne są też gadżety Marvel. Które z nich najlepiej będą prezentowały się na półce fana? 

Figurki i koszulki z superbohaterami 

Idealnym prezentem Marvela dla fana będzie figurka z ulubionym superbohaterem z filmów. Wybór jest tu całkiem szeroki, gdzie można zdecydować się na Thora, Hulka, Iron Mana, Kapitana Amerykę albo Czarną Wdowę w przypadku dziewczyn. Gadżety Marvela bywają bardzo różnorodne, gdzie jedne figurki będą idealnym odtworzeniem bohatera z wersji aktorskich, zaś inne będą wzorowane na filmach animowanych. 

Marvel akcesoria to również spory wybór różnych koszulek. Najczęściej zawierają one podobizny superbohaterów, choć popularne jest także logo studia. W razie niezdecydowania można zdecydować się na wszystkich superbohaterów na jednej koszulce, którą można kupić w kilkunastu różnych kolorach. 

marvel gadżety

Akcesoria przydatne w każdym domu  

Akcesoria Marvela wcale nie muszę mieć jedynie wartości estetycznej i kolekcjonerskiej. Mogą też przydać się w domu, gdzie może brakować np. kubków. Użyteczne mogą okazać się również talerze. Idealny prezent Marvel dla fana może przyjąć formę plakatu, który ozdobi ścianę nad łóżkiem. Można też pomyśleć o kolorowej narzucie na pościel albo poduszce, na której znajdzie się ulubiony superbohater. Bardzo praktyczny może okazać się kalendarz, który można kupić na aukcjach nawet w formie adwentowej.