Ta witryna wykorzystuje pliki cookie zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zrezygnować z zapisywania plików cookie modyfikując ustawienia przeglądarki.

Prezenty na 18 - prezent na osiemnastkę
Prezenty Prezent dla niego, dla niej, dla każdego

Prezent na 18. Osiemnaste urodziny.

Osiemnastka jest popularnym wśród młodzieży skrótem, pod którym kryją się po prostu czyjeś 18 urodziny. Tradycyjnie tę właśnie rocznicę obchodzi się bardzo uroczyście, a więc i prezenty na 18 urodziny też muszą być starannie przemyślane.

Tort na urodziny

Jeśli więc jesteśmy zaproszeni na osiemnastkę do kolegi lub koleżanki, jeśli tę rocznicę będzie świętował nasz brat, kuzyn, albo przyjaciel, zastanówmy się, jaki prezent na osiemnastkę możemy im kupić, aby był odpowiedni do rangi uroczystości. Często grupa zaproszonych na imprezę gości umawia się i kupuje jeden wspólny prezent na osiemnastkę. Istnieje wtedy bowiem dużo większy wybór i łatwiej spełnić marzenia jubilata.

Impreza na 18 urodziny

Prezenty na 18 urodziny zwyczajowo powinny być trwałe, służyć obdarowanemu przez wiele lat i przypominać o tym ważnym i barwnym wydarzeniu, jakim jest osiemnastka. Warto podpytać najbliższych przyszłego jubilata, aby prezent na osiemnastkę był „trafiony” , sprawił adresatowi dużo radości i przez wiele lat budził najlepsze wspomnienia.

Osiemnastka to najważniejsze urodziny w życiu młodego człowieka. Stanowi ona moment mistycznego niemal przejścia ze świata dziecka w świat ludzi dojrzałych. Od tego dnia młodzieniec staje się dorosły, otrzymuje dowód osobisty i w swoim pojęciu może decydować o sobie. Tak się przynajmniej wydaje młodym ludziom. To oczywiście naiwna, młodzieńcza teoria, ale ta wręcz bajeczna osiemnastka – najważniejsze urodziny w życiu, wymarzony, wyczekany przez wiele lat dzień, młodzieży kojarzy się z samymi przywilejami i przyjemnościami.

18 - najważniejsze urodziny w życiu

Można wejść do większości lokali, do których wstęp był dotychczas zakazany, pójść na seans tylko dla dorosłych... A tak naprawdę osiemnastka to najważniejszy dzień w życiu dlatego, że od momentu uzyskania pełnoletności stajemy się pełnoprawnymi obywatelami, uzyskujemy swój numer NIP, odpowiadamy wobec prawa. Otrzymujemy oczywiście pewne uprawnienia, takie jak prawo wyborcze, ale też z okazji 18 przejmujemy obowiązki – choćby obowiązek służby wojskowej. Osiemnastka to najważniejsze urodziny w życiu także dlatego, że bezpowrotnie i nieodwołalnie żegnamy beztroskie lata dzieciństwa. I z tych wszystkich powodów obchodzimy ten dzień tak uroczyście.

Wymarzone prezenty na 18 urodziny

Kiedy wybieramy się na przyjęcie z okazji osiemnastki, każdy chciałby, żeby to jego prezent był tym, który sprawi największą radość obdarowanemu, żeby spełnił jego marzenia. Jak sprawić, aby tak było naprawdę, jak znaleźć te wymarzone prezenty na 18 urodziny? Oto kilka porad. Przede wszystkim należy zorientować się, jakie są zainteresowania danej osoby, o czym marzy, czy też na co czeka i do tego ograniczyć zakres poszukiwań. Wymarzone prezenty na osiemnaste urodziny powinny być związane z hobby, przyszłymi planami i rzeczywistymi potrzebami jubilata. Można go także zapytać wprost, co sprawiłoby mu największą radość i wtedy „kłopot z głowy”. Czasem warto podpytać kogoś z rodziny - matka lub siostra wiedzą przecież najlepiej jakie są marzenia syna i brata! Jeśli wartość prezentu przekracza wasze możliwości finansowe – można zorganizować zbiórkę, bo prawdopodobnie nie my jedni mamy podobny problem i można go rozwiązać wspólnie. Kilku osobom łatwiej udźwignąć koszty, a i radość obdarowanego jest duża, kiedy otrzyma na przykład upragniony odtwarzacz DVD, a nie kilka drobniejszych prezentów! I jeszcze jedna uwaga - kiedy kupujecie wymarzone prezenty na czyjeś 18 urodziny, kierujcie się gustem jubilata, nie swoim!

Zobacz także:

18 to najważniejsze urodziny w życiu

Prezenty | Polityka prywatności

Copyright 2007 by prezenty4you.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie całości i fragmentów bez zezwolenia zabronione.

Page copy protected against web site content infringement by Copyscape