Ta witryna wykorzystuje pliki cookie zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zrezygnować z zapisywania plików cookie modyfikując ustawienia przeglądarki.

Prezenty i upominki dla męża
Prezenty Prezent dla niego, dla niej, dla każdego

Prezenty i upominki dla męża

Nasi mężowie są zapracowani, zabiegani i zmęczeni. Większość z nich, ku naszemu oburzeniu, nie pamięta o wspólnych rocznicach, kolejnych urodzinach dzieci, a często nawet o własnym święcie! A przecież to tradycyjna rola kobiety, dmuchać w ognisko domowe, a więc i pamiętać o tym, żeby uczcić mężowskie imieniny, czy kolejne urodziny. To święta żony powinność, aby zadbać także o prezenty i upominki dla męża.

Prezenty i upominki dla męża - niespodzianka dla męża

Istnieje obiegowa opinia, że mężczyźni nie dbają o prezenty, że nie potrafią się z nich cieszyć. To nieprawda, wierutne kłamstwo! Mężowie także lubią być obdarowywani, czekają na prezenty, upominki i życzenia. Tyle tylko, że prezenty i upominki dla męża nie mogą być przypadkowe. Trudno bowiem okazywać radość, kiedy co roku na imieniny dostaje się kolejne skarpetki lub koszulę, a pod choinką znajduje się zawsze tę samą wodę po goleniu.Obmyślając więc prezenty i upominki dla męża, zastanówcie się, drogie żony, jakie są jego zainteresowania, potrzeby, marzenia i dopiero wtedy pomyślcie o odpowiednim upominku. Na pewno zobaczycie wtedy radość na twarzy partnera życiowego.

Jaki prezent dla męża? Może jakiś zabytkowy sprzęt!

O święcie swojego mężczyzny kochająca żona pamięta zawsze i już dużo wcześniej myśli, jaki prezent dla męża wymyślić, aby sprawić mu radość. Oczywiście, mogą to być tradycyjnie dobre kosmetyki, kolejny krawat, czy koszula! Ale nie oszukujmy się – to raczej nie wywoła entuzjazmu. Mamy dla żon inne odpowiedzi na pytanie, jaki prezent dla męża będzie najlepszy. Wiele zależy od zainteresowań pana domu, jego ukrytych marzeń i potrzeb.

I tak na przykład majsterkowiczom proponujemy podarować coś z elektronarzędzi. Wiertarkę, wkrętarkę, szlifierkę – przecież nietrudno zorientować się, co jest mężowi najbardziej potrzebne! Może to być także skrzynka na narzędzia. Najlepszy prezent dla męża, który dba o tężyznę fizyczną, to dres, albo karnet na siłownię lub pływalnię. Jeśli lubi odpoczywać przed ekranem telewizora, sprawmy mu przyjemność, kupując płytę DVD z ulubionym meczem bokserskim lub filmem, który chciałby obejrzeć.

Jeśli natomiast fascynuje go komputer – może to być kolejna gra komputerowa, jeśli lubi pichcić – akcesoria do grilla, albo zabawny męski fartuszek z dowcipnym napisem. Czy już wiecie, jaki prezent dla męża będzie najlepszy? Naprawdę, wszystko zależy od waszej inwencji, drogie żony!

Romantyczna kolacja dla męża

Jeśli zauważacie, że coś się w waszym małżeństwie psuje, że szare, codzienne obowiązki powodują oddalanie się od siebie, jeśli coś poszło nie tak i czujecie się winne, a nie wiecie, jak przeprosić – najlepszym sposobem jest romantyczna kolacja dla męża. To sprawdzony i niezawodny sposób! A przygotowanie jej wcale nie jest takie trudne. Należy zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów. Pierwszym, najważniejszym jest menu. Romantyczna kolacja dla męża, to na początek małe przystawki (na przykład: jajka faszerowane, śledź w śmietanie, koreczki z szynki, sera i oliwki), tak na dobry nastrój i pobudzenie apetytu. Na danie główne polecamy coś z kuchni chińskiej (np. kurczak w warzywach z ryżem) – lekkie, proste w przygotowaniu i smaczne danie, albo tradycyjnej kuchni polskiej (np. polędwiczki wieprzowe smażone z cebulką, podawane z opiekanymi talarkami ziemniaków i surówką). Do tego odpowiednie wino (białe do lekkich, czerwone do cięższych potraw) i deser. Romantyczna kolacja dla męża wymaga odpowiedniej oprawy – zadbajmy koniecznie o elegancki obrus, ładną zastawę, świece i kwiaty. No i o uśmiech, który jest najważniejszym elementem dobrego nastroju! Taka romantyczna kolacja dla męża lepiej od was powie mu „kocham”, „przepraszam”, czy „cieszę się i gratuluję”...

Niespodzianka dla męża

Każdy lubi miłe niespodzianki. Te sprawiane przez najbliższych przynoszą najwięcej radości. Czy należysz do żon, które mają ambicję, żeby męża obdarowywać oryginalnymi prezentami? W takim razie doskonałym pomysłem będzie niespodzianka dla męża! Znacie przecież najlepiej jego potrzeby i ukryte marzenia. Niespodzianka dla męża ma być ich spełnieniem. Czasem wymaga sporo pracy, ale warto! To może być wymarzony lot szybowcem, albo skok ze spadochronem. Jeśli w pobliżu jest areoklub, wcale nietrudno to zorganizować. A może przygotować, na wzór dawnych kartek na mięso, „kartkę na przyjemności”? Mogą się na niej znaleźć na przykład kupony na 3 godziny spotkań z kolegami, 6 godzin wyprawy na ryby, 4 godziny wyjścia na piwo. Można dobierać ilość i czas przyjemności w zależności od ukrytych marzeń, bo niespodzianka dla męża ma przecież sprawić mu radość! Taką kartkę można opracować i wydrukować na komputerze. Trzeba jeszcze tylko określić termin realizacji (miesiąc, 3 miesiące, pół roku), no i konsekwentnie godzić się na realizację! Doskonała niespodzianka dla męża - to może być zorganizowanie spotkania z dawno nie widzianymi przyjaciółmi ze szkolnych lat. To taki niezwykły prezent na kolejne urodziny! No i od razu gotowe grono gości, którzy te urodziny będą świętować. To może być album, dokumentujący zdjęcia z wszystkich ważnych chwil w waszym życiu, własnoręcznie wykonany z modeliny breloczek do kluczy... Niespodzianka dla męża stwarza bowiem kochającej i pełnej inwencji żonie nieograniczone możliwości, aby w oryginalny sposób wyrazić swoje uczucia.

Romantyczna kolacja jako prezent dla męża

Prezenty | Polityka prywatności

Copyright 2007 by prezenty4you.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie całości i fragmentów bez zezwolenia zabronione.

Page copy protected against web site content infringement by Copyscape