Ta witryna wykorzystuje pliki cookie zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zrezygnować z zapisywania plików cookie modyfikując ustawienia przeglądarki.

Prezenty na nastolatków - prezent dla nastolatki
Prezenty Prezent dla niego, dla niej, dla każdego

Prezenty dla nastolatków

Jest taka grupa osób, dla której najtrudniej dobrać prezenty. To nastolatki. Już nie dzieci i zabawki nich nie cieszą, a przecież jeszcze nie dorośli i dziwne na ogół mają upodobania, często zupełnie niedostępne zracjonalizowanym umysłom dorosłych. Prezenty dla nastolatków spędzają sen z powiek niejednej cioci, babci czy wujkowi.

Pluszak to sympatyczny prezent dla nastolatki

Jaki wymyślić prezent dla nastolatki, skoro jest nieprzewidywalna w swoich reakcjach, skoro nikt nie wie, czy wybuchnie śmiechem, czy zrobi minę obrażonej księżniczki i poczuje się dotknięta? Skąd wiadomo, co może sprawić jej radość? Łatwiej pewnie byłoby wręczyć kopertę z pieniędzmi, ale po pierwsze nie wypada, po drugie to nieeleganckie i niewychowawcze! Prezent dla nastolatki potrafi urosnąć do rangi poważnego problemu.

Zabawy na karuzeli budzą wiele wrażeń wśród nastolatków

Mniejszy kłopot mają rodzice i rodzeństwo. Oni obserwują młodą dziewczynę, czy chłopaka na co dzień i dla nich prezenty dla nastolatków nie są czarną magią, tylko po prostu spełnieniem konkretnego marzenia jakiejś Anki, Justyny czy Michała.

A dla innych, którzy muszą odpowiedzieć sobie na pytanie, jakie prezenty kupić dla nastolatków, aby nie popełnić gafy – mamy kilka przydatnych wskazówek i propozycji. Najprostszą odpowiedzią na pytanie, jakie prezenty lubią nastolatki byłoby jedno słowo: odjechane. Może jeszcze odlotowe. Ponieważ jednak trudno precyzyjnie wytłumaczyć, jaka treść kryje się w tych określeniach, zaczniemy inaczej.

Jakie prezenty lubią nastolatki ?

Nastolatki lubią prezenty odpowiadające panującej modzie. Jak wiadomo powszechnie, moda obejmuje nie tylko ubiór i buty. Istnieje moda na biżuterię, ozdobne drobiazgi, kosmetyki, środki codziennego użytku, nawet na sprzęt grający. Można więc wybrać prezenty dla nastolatki spośród szerokiej oferty modnych gadżetów. Biżuterię ze skórzanych rzemyków, kolorowych szkiełek oprawnych w metal, zabawne breloczki do telefonu komórkowego, smycze do telefonu lub kluczy. Nastolatki lubią też prezenty przydatne. Na pewno ucieszy je komplet kosmetyków Rexona for Teens Tropical Power, jeśli walczą z cerą trądzikową! Nastolatki lubią prezenty takie, jak portfelik młodzieżowy, czy kolorowe rękawiczki, jeśli nie mają w czym nosić kieszonkowego, a ręce marzną na chłodzie. Bo nastolatki, to na ogół całkiem logicznie myślące, młode osoby i – chociaż ich upodobania są tak bardzo różne od naszych - warto o tym pamiętać, kupując prezenty.

Co jest modne wśród nastolatków ?

Nastolatki to całkiem spora grupa wiekowa. Od jedenastoletnich dzieci, aż do dorosłych i pełnoletnich ludzi. Co jest modne wśród nastolatków? Ta moda jest dość zróżnicowana, tak jak zróżnicowany jest wiek, stopień dojrzałości i zainteresowania. Wśród nastolatków młodszych modne są kolorowe, odlotowe ozdoby. Dla dziewczyn – szklane i plastikowe koraliki, noszone na szyi, na ręku, na nodze. W uszach też, w charakterze kolczyków. Im więcej barw, tym lepiej. I jeszcze wszelkiego kształtu i koloru opaski do włosów. Chłopaki chętnie noszą bransoletki z tworzywa, ozdoby w różnych kształtach, przypięte do smyczy z telefonem, który też „ubrany” jest w pokrowiec (na przykład w kształcie skarpetki).

Milusińskie maskotki są zawsze modne wśród nastolatków

Bardzo modne wśród nastolatków są telefony komórkowe, ale takie z dużą ilością funkcji - „dobajerzone”. W szkolnej klasie, na korytarzu na przerwie odbywa się swoisty ranking komórek. Telefony komórkowe modne są zresztą również wśród nastolatków starszych. Tak samo jak, noszone na smyczach odtwarzacze mp 3, mp 4 oraz i-pod'y, które są nieodłącznym atrybutem młodych ludzi. Same smycze też rządzą się swoistą modą. Wśród nastolatków starszych modne są coraz częściej drobiazgi zabawne, czasem dowcipne, ale zawsze dobierane starannie dla konkretnych osób. To mogą być odlotowe nauszniki o różnych kształtach, grzejące serduszko, noszone w kieszeni, kiedy komuś marzną dłonie, czy zakochane kubeczki o kształtach ściśle pasujących do siebie. Krótko mówiąc – moda dla nastolatków jest tak różnorodna, jak ich zainteresowania i możliwości finansowe.

Copyright 2007 by prezenty4you.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone | Kopiowanie całości i fragmentów bez zezwolenia zabronione

Page copy protected against web site content infringement by Copyscape