Ta witryna wykorzystuje pliki cookie zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zrezygnować z zapisywania plików cookie modyfikując ustawienia przeglądarki.

Prezent na Święta
Prezenty Prezent dla niego, dla niej, dla każdego

Prezenty na Boże Narodzenie. Prezenty na święta.

Święta, Boże Narodzenie to corocznie okres będący szczytem zakupowym. Wówczas masowo kupujemy artykuły spożywcze, napoje oraz prezenty. W zatłoczonych sklepach spędzamy mnóstwo czasu chcąc naszym najbliższym sprawić jak najbardziej trafne prezenty na święta . Na ogół robimy to z potrzeby serca kierowanej tradycją, a radość i uśmiech na twarzy obdarowywanego gdy rozpakowuje prezent rekompensuje włożony wysiłek.

Prezent na Boże Narodzenie. Prezenty na święta.

Okres świąteczny to czas dużych wydatków związanych z przygotowaniem menu oraz przystrojeniem mieszkania. W efekcie często nie starcza nam na takie prezenty na święta jakie chcielibyśmy kupić najbliższym. Wybieramy wówczas tańsze opcje. Pamiętajmy jednakże, że dla naszych rodzin najlepszy prezent na Boże Narodzenie to my sami - nasz uśmiech, nasza obecność, nasza serdeczność. Rozdawajmy ten prezent bez ograniczeń!

Prezent na Boże Narodzenie. Prezenty na święta.

Tradycja wręczania na Boże Narodzenie prezentów ma swoje korzenie w IV wieku kiedy to żył i zmarł św. Mikołaj - hojny i troskliwy biskup diecezji Bari we Włoszech. Pomimo upływu czasu do dzisiaj każde dziecko wie, że prezenty na Boże Narodzenie przyniesie mu właśnie św. Mikołaj przybyły na saniach ciągniętych przez zastępy reniferów. Pod wpływem nauk Marcina Lutra od około roku 1535 tradycja wręczania prezentów zaczęła ewoluować.

Początkowo protestanci, a potem także katolicy zaczęli głosić, że prezenty na święta są wręczane dzieciom jak dar od "Dzieciątka Jezus". Dzisiaj jesteśmy świadkami wymieszania tych tradycji - ale nie to jest najważniejsze. Najważniejszym jest, aby każde dziecko otrzymało swój wymarzony prezent na Boże Narodzenie. Nie jest istotne czy znajdzie ten prezent pod choinką, czy też wręczu mu go Mikołaj. Najważniejsza jest radość i uśmiech naszych najbliższych.

Jak wybrać prezent na święta dla chłopaka?

Kupując prezenty na święta dla naszych chłopaków najlepiej przeanalizować ich zainteresowania i marzenia. Na pewno czasami wspominali co chcieliby mieć lub chodząc z chłopakiem po mieście zauważyłaś czemu przygląda się z zainteresowaniem. Mężczyźni na ogół doceniają prezenty praktyczne. Tak więc kupując prezent na święta dla swojego chłopaka kieruj się raczej jego preferencjami niż własnymi gustami. Prezent powinien być oczywiście dostosowany do wieku chłopka. Dla młodszych dobrym prezentem może być piłka, modna koszulka sportowa lub modne obuwie sportowe. Dla starszego chłopaka dobrym prezentem może być karta doładowująca do komórki, modny sportowy zegarek lub aparat fotograficzny.

Co kupić na prezent na Boże Narodzenie dla dziewczyny?

W obliczu takiego pytania corocznie z przerażeniem staje wielu mężczyzn. Wybierając prezent na Boże Narodzenie dla dziewczyny mężczyźni chcą wyrazić swoją miłość i opiekuńczość. Na ogół prezent (w szczególności ten na Boże Narodzenie), który wybierają nie jest tani, co symbolizuje chojność i zdolność do utrzymania rodziny. Wybierając prezent na święta dla dziewczyny mężczyzna powinien kierować się jej guścikami. Prezent taki nie musi być praktyczny ale powinien być oryginalny i ładny - zgodny ze stylem życia dziewczyny. Proponuje rozważyć następujące opcje: najnowszy odtwarzacz mp4 lub najnowszy model komórki, stylowy album z Waszymi zdjęciami, najnowsza płyta CD lub DVD jej ulubionego zespołu.

Zobacz także:

Bombki są nieodzowne na każde święta Bożego Narodzenia

Prezenty | Polityka prywatności

Copyright 2007 by prezenty4you.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie całości i fragmentów bez zezwolenia zabronione.

Page copy protected against web site content infringement by Copyscape