Ta witryna wykorzystuje pliki cookie zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zrezygnować z zapisywania plików cookie modyfikując ustawienia przeglądarki.

Prezent na urodziny
Prezenty Prezent dla niego, dla niej, dla każdego

Prezenty na urodziny

To jakie prezenty na urodziny powinniśmy kupować solenizantom zależy od kilku czynników. Przede wszystkim należy brać pod uwagę ich wiek i to czy rocznica jest "okrągła", nasz stopień pokrewieństwa lub zażyłości oraz płeć. W Polskiej tradycji zaproszenie na przyjęcie urodzinowe zazwyczaj oznacza zabawę do późnych godzin nocnych przy suto zastawionym stole.

Tort na urodziny

W organizacje takiego przyjęcia jubilat na pewno włoży sporo pracy, a więc i prezenty urodzinowe, które otrzyma powinny być na odpowiednim poziomie. Najbardziej doniosłe są przyjęcia urodzinowe z okazji "okrągłych" rocznic (20, 30, 40.100 lat). Z okazji takich wydarzeń kupowany prezent na urodziny powinien być szczególnie starannie dobrany. I nie chodzi tu bynajmniej o to, aby na ten prezent wydawać fortune.

Zagar to prezent na urodziny podkreślający upływający czas

Chodzi o to, aby poświęcić czas na to, aby wręczany prezent odpowiadał gustom lub potrzebom solenizanta, a nie stał się kolejnym klamotem zawadzającym w domu. Przy doniosłych okazjach nie kupujmy świeczuszek, lampek, skarpetek, płynów do kąpieli itp.

Włóżmy w to więcej wysiłku, aby solenizant zauważył, że nam na nim zależy. Jeśli lubi on gotować to możemy mu kupić zestaw do Fondue. Jeśli jest człowiekiem zaganianym to zegarek może być dobrym prezentem. Jeśli natomiast hoduje rybki to może warto postarać się o jakiś egzotyczny egzemplarz, który wzbogaci jego akwarium.

Jak wybrać prezent na urodziny?

W każdym takim wypadku wybierając prezent na urodziny będziemy musieli poświęcić trochę czasu na rozpoznanie czy solenizant nie posiada już takiej rzeczy oraz czy może ona być w kręgu jego zainteresowań. Oczywiście często bierzemy udział w mniejszych imprezach oraz zwykłych spotkaniach towarzyskich z okazji urodzin. Wtedy możemy rozważyć zakup wspólnego prezentu przez wszystkich zaproszonych. Taka opcja może się okazać bardzo trafna, ponieważ solenizant zamiast otrzymać kilka drobnych i średnioprzydatnych rzeczy może otrzymać jeden ale bardzo praktyczny prezent. Wybierając prezent na urodziny wręczany zbiorowo, jego zakup najlepiej powierzyć osobie najbliższej solenizatnowi. W zależności od budżetu możemy zakupić butelkę koniaku z najwyższej półki, telefon komórkowy, bogato zdobiony album na zdjęcia lub ciśnieniomierz.

Czytaj więcej na temat prezentów i samych urodzin:

Prezent na urodziny dla dziewczynyPrezent na urodziny dla dziewczynyPrezent na urodziny dla dziewczyny
Prezent na urodziny dla chłopakaPrezent na urodziny dla chłopakaPrezent na urodziny dla chłopaka
Prezent na urodziny dla kobietyPrezent na urodziny dla kobiety Prezent na urodziny dla kobiety
Tradycja i zwczaje urodzinoweTradycja i zwczaje urodzinoweTradycja i zwczaje urodzinowe
Piosenki i życzenia na urodzinyPiosenki i życzenia urodzinowe Piosenki i życzenia na urodziny

Milusiński pluszak to bardzo fajny prezent na urodziny

Zobacz także jak wybrać prezent :

dla męża na urodzinydla męża na urodziny dla męża na urodziny
dla żony na urodzinydla żony na urodziny dla żony na urodziny
dla nastolatków na urodzinydla nastolatków na urodziny dla nastolatków na urodziny
dla szefa na urodzinydla szefa na urodziny dla szefa na urodziny

Prezenty | Polityka prywatności

Copyright 2007 by prezenty4you.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie całości i fragmentów bez zezwolenia zabronione.

Page copy protected against web site content infringement by Copyscape