Ta witryna wykorzystuje pliki cookie zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zrezygnować z zapisywania plików cookie modyfikując ustawienia przeglądarki.

Prezent na Walentynki
Prezenty Prezent dla niego, dla niej, dla każdego

Kolacja Walentynkowa

Pod hasłem "kolacja walentynkowa" kryje się dużo możliwości. Kolacja walentynkowa to może być zarówno romantyczny wieczór we dwoje we własnym domu, jak starannie zaplanowane przyjęcie w ekskluzywnej restauracji, czy ulubiona pizza w pobliskim pubie, a nawet hamburger i coca cola serwowane w Mc Donaldzie. Hasło "kolacja walentynkowa" bowiem ma być po prostu symbolem wspólnego posiłku w Dniu Zakochanych, a to jaką przybierze formę, zależy od potrzeb i gustów jej uczestników.

Kolacja Walentynkowa

Jedno jest pewne - kolacja walentynkowa ma stanowić jedynie tło dla miłosnych wyznań, zwiększać poczucie bliskości i zlikwidować poczucie skrępowania. Dlatego też należy ją zaplanować tak, aby cały czas móc poświęcić kochanej osobie. Jeśli będą to Walentynki przygotowane samodzielnie, warto mieć wszystkie dania gotowe wcześniej, aby konieczność mieszania w garnkach nie zepsuła tego wieczoru, nie zniszczyła nastroju intymności i bliskości.

Kiedy wręczyć prezent Walentynkowy?

Albo więc zamówmy gotowe dania w jednej z restauracji i później skorzystajmy z kuchenki mikrofalowej, albo ustalmy takie menu, które będzie wymagało minimalnej ilości czasu w trakcie samego spotkania. Jeśli wybieracie się do restauracji lub pubu, ustalcie menu wcześniej i zdajcie się na sprawą obsługę kelnerską. To konieczne, aby kolacja walentynkowa spełniła swoje zadanie i stanowiła cudowne, niepowtarzalne przeżycie.

Zaplanowaliście już cały Dzień Zakochanych, przygotowaliście starannie przemyślany drobiazg i wtedy pojawia się problem, kiedy wręczyć prezent walentynkowy ukochanej osobie. Możliwości jest wiele. Można go dać przy powitaniu. Tak najczęściej robią ci, którzy nie są pewni, czy ich walentynkowe spotkanie będzie miało jakiś ciąg dalszy. Ale na ogół starannie planujemy moment, kiedy wręczyć swój prezent walentynkowy, aby zrobił największe wrażenie.

Kiedy wręczyć prezent Walentynkowy

Jeśli to będzie kolacja w wykwintnej restauracji, można poprosić kelnera, aby wniósł paczuszkę na tacy i podał ją w momencie nalewania szampana, jeśli zaplanowaliście szaloną noc miłości w hotelu za miastem - prezent może czekać na nocnym stoliku lub na poduszce. Wybór momentu, kiedy należy wręczyć prezent walentynkowy zależy bowiem od roli, jaką mu wyznaczycie. Jeśli ma stanowić wstęp do dalszych wydarzeń, niejako zachętę do wzajemności - oczywiste jest, że od prezentu zaczniecie. Jeśli jednak jesteście pewni uczuć partnera, a wasze święto ma być potwierdzeniem bliskości i spełnieniem tajemnych pragnień, można ten moment, kiedy wypada wręczyć prezent walentynkowy, odsunąć w czasie tak, aby stanowił punkt kulminacyjny spotkania. Jak widać moment, kiedy należałoby wręczyć prezent walentynkowy ma duże znaczenie i warto zaplanować go już wcześniej.

Gdzie pójść na Walentynki? Może na koncert!

Kolacja Walentynkowa w restauracji

Dużym zainteresowaniem zakochanych cieszy się kolacja walentynkowa, jako sposób na wspólne spędzenie tego niezwykłego wieczoru. Można zaprosić kochaną osobę do wykwintnej restauracji, może to być kolacja walentynkowa przygotowana we własnym zakresie. W pierwszym przypadku należy wcześniej zarezerwować miejsce w wybranym lokalu i przewidzieć menu. Kolacja walentynkowa znajduje się w propozycjach wielu restauracji, nawet nie wychodząc z domu można wybrać którąś, korzystając z internetu. Jeśli zdecydujecie, że kolacja walentynkowa ma być przygotowana samodzielnie, należy starannie opracować nie tylko menu, ale także wystrój pokoju i stołu. O powodzeniu wieczoru decyduje w dużej mierze nastrój. Oświetlenie stołu świecami wprowadza nastrój intymności i przytulności, dekoracje walentynkowe przypominają o powodzie spotkania. Kolacja walentynkowa ma przecież być wstępem do dalszych wydarzeń, warto więc się trochę potrudzić, aby to zadanie spełniła jak najlepiej!

Zobacz także:

Prezenty | Polityka prywatności

Copyright 2007 by prezenty4you.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie całości i fragmentów bez zezwolenia zabronione.

Page copy protected against web site content infringement by Copyscape