Ta witryna wykorzystuje pliki cookie zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zrezygnować z zapisywania plików cookie modyfikując ustawienia przeglądarki.

Wierszyki i SMSy na Walentynki
Prezenty Prezent dla niego, dla niej, dla każdego

SMS-y MMS-y oraz cytaty Walentynkowe

Nie każdy potrafi pięknie wyznawać własne uczucia. Dla tej grupy zakochanych, która ma niejakie problemy z wyrażaniem miłości słowami powstały walentynkowe cytaty. Walentynkowe cytaty to zbiór powiedzeń sławnych, mądrych ludzi, którzy w najpiękniejszy sposób odnoszą się do miłości. To fragmenty znanych utworów literackich, przemyśleń i wystąpień uznanych autorytetów. Walentynkowe cytaty można znaleźć na specjalnie do tego przeznaczonych stronach internetowych.

SMS-y MMS-y oraz cytaty Walentynkowe

Wystarczy wpisać do wyszukiwarki hasło "walentynkowe cytaty" i już można korzystać z mądrości Jana Pawła II, który twierdził, że Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym, czy też Antoine de Saint-Exupéry'ego, przekonującego o tym, że Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku. Takie i podobne walentynkowe cytaty mogą stanowić najpiękniejsze życzenia dla ukochanej osoby.

SMS-y walentynkowe

SMS - "krótka wiadomość tekstowa" - w ciągu ostatnich lat zrobił olbrzymią karierę. Telefony komórkowe są bardzo powszechne, nic więc dziwnego, że SMS-y walentynkowe stanowią najbardziej popularną formę składania życzeń na Dzień Zakochanych. Są tacy, którzy SMS-y walentynkowe tworzą samodzielnie, dobierając ich treść do konkretnej sytuacji, jednak coraz większą popularność zdobywają gotowe wierszyki na SMS-y walentynkowe, które nietrudno znaleźć w internecie. Zamiast więc głowić się nad treścią - wybiera się jeden z tysięcy krótkich wierszyków i wysyła! Oto kilka przykładów:

  • Na Świętego Walentego, me serduszko lgnie do Twego. Szepce cicho i kusząco, abyś kochał mnie gorąco!
  • Dużo by się pisać chciało, w SMS-ie miejsca mało. Piszę krótko, węzłowato: Ja Cię KOCHAM!!!! Co Ty na to?
  • Włosy długie mam do pasa, usta malowane szminką - słuchaj! To jest szansa nasza! Chcę być Twoją Walentynką!

Jak widać, SMS-y walentynkowe mogą w krótkiej formie zmieścić dużo treści!

MMS-y walentynkowe

Nowoczesną, wygodną i szybką formą składania życzeń są MMS-y walentynkowe, przesyłane za pośrednictwem telefonii komórkowej. To dowód na to, jaki wpływ ma nowoczesność na nawet te najbardziej osobiste dziedziny naszego życia. MMS-y walentynkowe składają się z obrazka, często animowanego, oraz krótkiego tekstu, dołączonego do tego obrazka. W internecie znajduje się wiele stron, oferujących gotowe obrazki na różne okazje, wraz z odpowiednimi opisami. MMS-y walentynkowe zajmują wśród nich poczesne miejsce. To metoda dla tych, którzy chcą przesłać "walentynkę" komuś bliskiemu, a brakuje im czasu lub pomysłu. MMS-y walentynkowe są również bardzo przydatne dla zakochanych, których dzieli odległość, uniemożliwiająca osobiste złożenie życzeń.

E-Walentynka

E-walentynka

Nowością ostatnich lat jest E-walentynka. Ta forma przesyłania życzeń cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Komputery zawojowały świat, a internet stwarza nieograniczone możliwości, a E-walentynka jest jednym ze sposobów ich wykorzystania. E-walentynka to po prostu rodzaj komputerowej karty pocztowej, widokówki. Na wielu stronach internetowych można je znaleźć, a wybór jest znacznie większy niż w sklepie papierniczym, czy na poczcie. E-walentynka łączy przesłanie graficzne, często pięknie animowane, z życzeniami, które wpisuje wysyłający. Piękny, sympatyczny, szybki i... tani sposób przesyłania walentynkowych wyznań miłosnych! E-walentynka nie zna granic państwowych i geograficznych! Dociera nawet do adresata na drugiej półkuli, niosąc przesłanie od kogoś kochanego, bliskiego, drogiego. Sprawia nie mniejszą radość niż życzenia przyniesione przez listonosza.

Zobacz także:

Copyright 2007 by prezenty4you.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone | Kopiowanie całości i fragmentów bez zezwolenia zabronione

Page copy protected against web site content infringement by Copyscape