Ta witryna wykorzystuje pliki cookie zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zrezygnować z zapisywania plików cookie modyfikując ustawienia przeglądarki.

Prezent na Walentynki
Prezenty Prezent dla niego, dla niej, dla każdego

Prezent na Walentynki

Obchodzone corocznie 14 lutego Walentynki zwane także Świętem Zakochanych są jedną z najsympatyczniejszych w roku okazji do okazania uczuć drugiej osobie. Ale Walentynki historycznie rzecz biorąc mają o wiele szersze znaczenie niż tylko odniesienie do zakochanych. I chociaż najpopularniejsze jest wręczenie Walentynki osobie, którą kochamy to tak naprawdę tradycja mówi, iż Walentynki powinno się dawać wszystkim osobom, którym chcemy pokazać, iż stale pozostają w naszej pamięci.

Prezent na Walentynki

Nie musi to być jedynie nasz chłopak, dziewczyna, mąż czy żona. Może być to rodzic, przyjaciel lub przyjaciółka. Osoba, która zbieże najwięcej Walentynek jest osobą najbardziej lubianą, a ta która otrzyma ich niewiele powinna przemyśleć swoja postawę. Najpopularniejszy prezent na Walentynki to anonimowa kartka z życzeniami ozdobiona serduszkiem oraz innymi "ciepłymi" akcentami.

Kwiaty to najlepszy prezent na Walentynki dla dziewczyny

Taki prezent podpisujemy "Twój Walenty" lub "Twoja Walentynka" i podrzucamy adresatowi. Taki prezent jest bardzo tani, a więc pozostaje z zasięgu każdgo kto chce wyrazić swoje uczucia. Oczywiście na Walentynki możemy także sprawić np. swojej dziewczynie lub mężowi bardziej wyrafinowany prezent w postaci kolacji przy świecach lub wyjścia do stylowej restauracji.

Wszystko zależy od naszej fantazji i zasobności kieszeni. Wiele par w ten dzień robi sobie także prezent w postaci wyjścia do kina lub do teatru.
Tak naprawdę mniej ważne jest co to będzie za prezent, ponieważ liczy się pamięć, gest i czas poświęcony drugiej osobie.

Subtelny prezent na Walentynki dla dziewczyny

Nasze dziewczyny i żony bardzo lubią otrzymywać subtelne prezenty. Nie muszą one kosztować fortuny ale prawdą też jest, że za grosze nic oryginalnego nie dostaniemy. Jednakże radość naszych Pań na pewno zrekompensuje wysiłek jaki włożymy w ten prezent. Oto kilka subtelnych drobiazgów cenionych przez kobiety: pierścionek, naszyjnik lub komplet biżuterii, kolczyki, naszyjnik, łańcuszek lub komplecik bielizny erotycznej.

Oryginalny prezent na Walentynki dla chłopaka

Czasami chcemy zaskoczyć naszego chłopaka lub męża pomysłowością i fantazją. Dobrą okazję do tego są właśnie Walentynki. Oprócz ładnej karteczki możemy naszemu lubemu wręczyć mały prezent. Oto kilka przykładów: eleganckie spinki do mankietów, spinka do krawata, poduszka z Waszym zdjęciem, gra erotyczna dla dwojga.

Jaki wybrać prezent dla chłopaka na Walentynki?

Zobacz także:

Prezenty | Polityka prywatności

Copyright 2007 by prezenty4you.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie całości i fragmentów bez zezwolenia zabronione.

Page copy protected against web site content infringement by Copyscape