Ta witryna wykorzystuje pliki cookie zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zrezygnować z zapisywania plików cookie modyfikując ustawienia przeglądarki.

Prezenty na rocznice
Prezenty Prezent dla niego, dla niej, dla każdego

Prezenty na rocznice

Pośród upominków, które wręczamy naszym bliskim, poczesne miejsce zajmują prezenty na rocznice. To obszerny temat, bo też i różnorakich rocznic obchodzimy w naszym życiu dużo! Kiedy więc pytamy o prezenty na rocznice, możemy mieć na myśli zarówno rocznicę urodzin, jak ślubu, albo poznania się czy zawarcia małżeństwa, a także wiele, wiele innych - równie ważnych dla nas i naszych najbliższych.

Prezent dla mamy

Prezenty na rocznice są więc też bardzo różne. Zawsze mają być wyrazem naszej pamięci i uczuć w stosunku do obdarowywanych. Wybór jest przeogromny - od śmiesznych, dowcipnych drobiazgów, przez biżuterię, galanterię skórzaną, ekskluzywne kosmetyki, aż do sprzętu AGD. Zastanówmy się wspólnie, jakie prezenty na rocznice, komu i z okazji jakich rocznic powinniśmy przygotować.

Przyjęcie i prezenty rocznicowe

Każdy z nas ma jakieś własne, istotne tylko dla niego i jego najbliższych, rocznice. A najbardziej popularnym sposobem uczczenia pamięci o ważnym wydarzeniu - są prezenty rocznicowe. Podkreślamy za ich pośrednictwem naszą pamięć i bliskość, ciepłe myśli i gorące uczucia. Przygotowujemy i wręczamy je, aby sprawić radość najbliższym, znajomym, przełożonym.

Prezenty rocznicowe są więc tak różne, jak okazje, z jakich je przygotowano i jak relacje, jakie istnieją między obdarowywanym, a wręczającym upominek. Inaczej przecież uczcimy rocznicę ślubu rodziców, w inny sposób kolejne urodziny dziecka. Zupełnie inne prezenty rocznicowe wręczymy szefowi z okazji dziesięciolecia pracy zawodowej, a jeszcze inne ukochanej w trzecią rocznicę poznania się.

Prezent dla niego na rocznicę

Twój mężczyzna będzie miał niedługo urodziny i zastanawiasz się jaki przygotować prezent dla niego na rocznicę urodzin? A może wasz wspólny przyjaciel świętuje kolejną rocznicę istnienia swojej firmy? Twój szef obchodzi jubileusz i nie wiesz, jaki prezent dla niego na rocznicę pracy zawodowej zwiększy twoje szanse na awans? Pomożemy ci podjąć decyzję! Dla eleganckiego mężczyzny, z którym nie łączą cię zbyt bliskie relacje, można wybrać coś z galanterii skórzanej. To może być elegancki portfel, organizer na biurko, albo wykwintna aktówka. Istnieje także duży wybór srebrnych spinek do mankietów, często ręcznie wykonywanych i zdobionych złotymi wzorami. Jeśli mężczyzna jest ci bliski, odpowiedzi na pytanie, jaki prezent wybrać dla niego na rocznicę też jest wiele. To może być oryginalna koszula, którą będzie zakładał tylko dla ciebie, książka, jeśli jest bibliofilem, albo komplet szalika z rękawiczkami. Dla zapalonych komputerowców proponujemy ciekawe gry, dla wielbicieli zespołów muzycznych - płytę CD, dla tradycjonalistów gustowny, jedwabny krawat. Jeśli natomiast obchodzicie wspólną rocznicę poznania się lub ślubu, jako prezent dla niego na tę rocznicę można wybrać bokserki w zabawne wzorki, ramkę z waszym wspólnym zdjęciem, albo nawet zabawny, męski fartuszek do kuchni. To sprawa waszej inwencji i zasobności portfela!

Prezent dla niej na rocznicę

Większość mężczyzn ma nie lada kłopot, kiedy zbliża się święto ważnej dla nich kobiety. Urodziny żony czy matki, rocznica poznania, jubileusz przełożonej - i pojawia się problem, jaki prezent wymyślić dla niej na rocznicę. Kobiety na ogół przywiązują dużą wagę do tych spraw, a mężczyźni bywają bezradni, jak dzieci - chociaż pełni dobrych intencji. Oto kilka naszych propozycji. Doskonały prezent dla niej na rocznicę urodzin, to może być skórzany portfelik, jedwabna apaszka w ulubionych kolorach, markowe perfumy, albo elegancki komplet do włosów. Dla osoby starszej polecamy biżuterię srebrną, której w sklepach jubilerskich jest dużo, ewentualnie gustowny wazon czy album fotograficzny. Jeśli jest to wasza rocznica ślubu, zaplanuj wyprawę do jednego z miejsc, gdzie coś się między wami wydarzyło, z którym wiążą się wasze najlepsze wspomnienia. To wzruszający dowód pamięci, doskonały prezent dla niej na rocznicę! Można go połączyć z romantyczną kolacją przy świecach. Na rocznicę poznania się natomiast proponujemy srebrny łańcuszek z wisiorkiem w kształcie serca, na którym wygrawerujesz swoje imię albo tę ważną dla was datę, może to być również ciepły szlafrok i zabawne kapcie w kształcie zwierzaczków, poduszka w kształcie serca, albo kubeczek z twoim imieniem. Kobiety są sentymentalne, warto więc zadbać o to, żeby prezent dla niej na rocznicę był ciepły, wzruszający i starannie dobrany właśnie dla jubilatki.

Wieczór w eleganckiej restauracji to doskonały prezent na rocznicę dla niego i dla niej


Prezenty | Polityka prywatności

Copyright 2007 by prezenty4you.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie całości i fragmentów bez zezwolenia zabronione.

Page copy protected against web site content infringement by Copyscape