Parasolki damskie pełne gracji

Istnieją takie produkty, które w masowej produkcji posiadają jedynie uniwersalny charakter – kubki, telefony czy garnki. Trudno się dziwić, ponieważ używane są w ten sam sposób zarówno przez panów, jak i panie w różnym wieku i doświadczeniu życiowym. Czasami jednak brakuje takiego podziału. Wpływ na to mają rozmaite czynniki, jednak tym dominującym nieodmiennie pozostaje biologia.

Liczy się nie tylko charakter

Nie jest żadną tajemnicą, że ubrania szyte są ze względu na płeć i wiek danej osoby. Spodnie, bluzki czy kurtki dopasowane są do warunków fizycznych, przez co raczej nie zręcznie wyglądają, kiedy noszone są przez płeć przeciwną od przeznaczonej.

Jednak taki podział coraz częściej sięga znacznie dalej, wkraczając w nowe sfery życia społecznego. Teraz tworzy się torebki dla pań, parasolki damskie z Ecarla czy wreszcie etui na telefon w stylu męskim i damskim. Każdy z nich posiada własne, charakterystyczne cechy, które jednoznacznie przywodzą na myśl odbiorcę: delikatne kolory, słodkieobrazki, zdjęcia z pazurem czy też kontrastujące ze sobą barwy.

W ten sposób panie zyskują większą szansę na znalezienie czegoś tylko dla siebie, nie zaś popularnego, uniwersalnego designu dostosowanego do obu płci. Dzięki temu mogą sobie pozwoli na odrobinę ekstrawagancji, której nie miały wcześniej, a tym samy na stworzenie własnego stylu dopasowanego do ich kobiecej natury.

Pozwala to na pokazanie tych cech charakteru, które sprawiają, że z pań emanuje ich kobiecy blask.