Sklep erotyczny – I Ty możesz być Greyem !

W dzisiejszych czasach uprawianie miłości nie jest tematem tabu. Już w szkołach podstawowych, dzieci przygotowywane są do życia w rodzinie a więc i do tematu sexu. Z czasem same dowiadują się coraz więcej. W okresie dojrzewania oraz w życiu dorosłym, człowiek zaczyna coraz bardziej interesować się różnego rodzaju zabawkami, chcąc urozmaicić własne życie erotyczne.

Dzięki ekranizacji książki E.L.James “Pięćdziesiąt twarzy Greya”, kobiety zapragnęły zdecydowanych mężczyzn, którzy nie będą bali się pociągnąć za włosy czy dać soczystego klapsa, wchodząc nieco głębiej w ciało ukochanej. A my – idąc tropem bohaterów książki –  opiszemy dla Was pięć najczęściej wybieranych gadżetów erotycznych.

  1. Kulki analne – czyli kilka kulek o coraz większym rozmiarze (choć występują również o jednakowej wielkości), których zadaniem jest wzmocnienie orgazmu podczas seksu analnego. Intensywność i prędkość ich wyciągania sprawia, że partner seksualny odczuwa ogromną rozkosz, a tym samym, szybciej jest w stanie osiągnąć szczytowanie. Sklep erotyczny oferuje także kulki analne w wersji wibrującej.
  2. Szpicruta erotyczna – krótki bat dla osób lubiących bardziej ostrą jazdę podczas sexu. Sklepy erotyczne mają w sprzedaży różnego rodzaju baty, np. takie, które są zakończone kilkoma rzemykami. Delikatnie dotykając nim ciało, wzbudza się poziom podniecenia. Jednak należy pamiętać, że szpicruta potrafi zadać też ból. Należy więc obchodzić się z nim rozsądnie, by nie skrzywdzić partnera.
  3. Kajdanki – najczęściej pluszowe ale sklepy mają w sprzedaży również skórzane. Służą do skrępowania – najczęściej partnerki – i przytwierdzenia jej np. do ramy łóżka. Dzięki temu partner jest w stanie doprowadzić do szaleństwa kobietę, całując i liżąc ją do woli. Może ją również obrócić na brzuch i wejść od tyłu. Może wszystko, ponieważ kobieta nie jest w stanie mu niczego zabronić – w końcu ma skrępowane ręce!
  4. Wibrator – sztuczny penis, który po włączeniu zaczyna wibrować i ruszać się na boki. Wprowadzony do ciała kobiety, jest w stanie szybko doprowadzić ją do orgazmu. Mężczyzna w tym czasie może ją dodatkowo pieścić i dotykać – wzmacniając efekt uniesienia. Wibratory występują w formie plastikowej – mniej kupowanej – oraz gumowej. Mają oczywiście różne wielkości – więc każda kobieta może mieć takiego penisa, o którym zamarzy.
  5. Ringi na penisa – zestaw silikonowych pierścieni, które mężczyzna może nałożyć pojedynczo lub wszystkie na raz. Są miłe w dotyku i posiadają na sobie wypustki, które wzmagają doznania obojga partnerów. Jest to idealny prezent dla Twojego faceta.

Nie bójcie się eksperymentować. Bawcie się własnym ciałem, poznajcie go, a na pewno nigdy się sobą nie znudzicie!

Inspiracje: http://sexshop112.pl/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *